FRAME studio

  • wizualizacje
  • animacje
  • vr wirtualna rzeczywistość
  • karty mieszkań

Wizualizacje budynków

Wizualizacje budynków to jeden z najważniejszych elementów w promocji i sprzedaży w rękach deweloperów , agencji nieruchomości . Poniżej przedstawiamy Nasze wybrane wizualizacje architektoniczne z ostatnich lat . Wykonujemy wizualizacje budynków mieszkalnych wielorodzinnych , jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej . Mamy również duże doświadczenie w tworzeniu wizualizacji budynków użyteczności publicznej , hoteli , galerii handlowych .

Jedną z najtrudniejszych dziedzin to tworzenie wizualizacji budynków zabytkowych .

Wizualizacje budynków wielorodzinnych

Wizualizacje hoteli , galerii , budynków użyteczności publicznej

Tego typu budynki często dają duże możliwości interesującego pokazania inwestycji . W połączniu z wizualizacją wnętrz , animacją , wizualizacjami o różnych porach dnia i roku dają bogaty materiał do długotrwałej reklamy.

Wizualizacje szeregówek

Budynki w zabudowie szeregowej to jeden z trudniejszych tematów do promocji . Znalezienie balansu pomiędzy pokazaniem całej inwestycji a poszczególnymi segmentami oferowanymi indywidualnemu klientowi jest bardzo ważny.

Wizualizacje 3d domów jednorodzinnych

Promocja sprzedaży domów jednorodzinnych i osiedli domów jednorodzinnych to najważniejsza rola biur nieruchomości . Pomocne będą profesjonalne wizualizacje pokazujące nie tylko wygląd budynków pod względem technicznym , architektonicznym , ale również przekazujące emocje , walory inwestycji , lokalizację.

Wizualizacje hal , budynków przemysłowych

Najważniejszym elementem tego typu wizualizacji , jest jak najwierniejsze odwzorowanie elementów budynków , pokazanie lokalizacji , dogodnych dojazdów .

Wizualizacje zabytków

Ta strona używa plików cookies do optymalizacji . Cookie Policy

Zawartość jest chroniona.